Faber. Твори свою мить!

Рівномірний пульс міста. Красивий політ жакета на спинку крісла. Кава, міцніша за потиск руки. Гурманські мрії і смачні думки. Це все – у Faber.

Ресторація майстерного відпочинку від буденності, де, як і в бізнесі, нема нічого зайвого. Тільки смачні страви, смачні моменти, смачні зустрічі.

Щоб знайти джерело сили, коло однодумців, точку опори. Щоб побути справжнім, з послабленою краваткою чи без підборів. В потоці, в моменті. У локації, де знову знаходиш ресурси, аби змінювати цей світ.

Faber interior
Faber interior

Залиште ваш номер телефону і ми вам
передзвонимо для узгодження деталей броні

Швидке бронювання: +38 097 151 22 11

Швидке бронювання:
+38 097 151 22 11

Шеф-кухар

Іван Матис

Без перебільшення зірка нашої кухні, страви якого здатні перевернути уявлення про те, що таке «смачно».

Кожного дня Іван з великою пристрастю до своєї справи готує разом з командою дуже смачні страви, розробляє нові ідеї, робить усе для того, щоб наші гості були задоволені.

І рецепт такої смакоти простий: лише найсвіжіші продукти, різноманітність технік приготування, оригінальне поєднання смаків, творчий талант шеф-кухаря і щіпка любові зверху!

Яку страву треба спробувати, коли завітаєш у Faber?

Варто спробувати все, але неодмінно «Качине філе з карамелізованою грушею, томленим виноградом у вині та гранатовим соусом».

Іван Матис
Андрій Гасій

F&B менеджер

Андрій Гасій

Знавець гостинності та справжній лідер нашої сервісної команди групи ресторанів Faber, Soprano та Taurus.

Ресторан – це лише про їжу?

Безперечно найголовніше у ресторані – це смак і комфорт, висока якість страв і сервісу, якої ми намагаємося дотримуватися щодня. Важливо також як гостя зустрічають і як його проводжають, щоб йому захотілося повертатися знову і знову.

Однак улюбленим рестораном стає той, де існує унікальна атмосфера, в якій відпочиваєш чи навпаки перезаряджаєшся. На це впливає і дизайн інтер’єру, стиль посуду і подачі страв, музика, де враховані дрібні деталі, які і творять цю атмосферу.

Ресторан Faber розташований у великому бізнес-центрі, і ми створили демократичний простір, де б гості вільно почувалися, могли розслабитися, залишивши дітей у спеціальній ігрові зоні, і провели бізнес чи дружню зустріч, або ж бенкет у невимушеній комфортній атмосфері.

Анонс подій

Святкуйте день Валентина у ресторані “Faber” у Львові

Святкуйте день Валентина у ресторані “Faber” у Львові

2022-02-01

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Proin facilisis felis ut lectus suscipit consequat. Donec id elit ex. Aliquam nec accumsan diam, in ultrices magna. Nam sit amet cursus lorem, vitae accumsan diam.

All events

Cashback card

Заходьте та отримайте
персональну кешбек карту!

Деталі

@faber_lviv